Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Meet Up Food Supplement Ingredients
Data rozpoczęcia:
2018-10-18
Data zakończenia:
2018-10-18
Organizator:
PK Components i Wydział Nauk o Żywności SGGW
Miejsce
Warszawa

Najważniejsze wydarzenie w branży suplementów diety tej jesieni!

 

PK Components i Wydział Nauk o Żywności SGGW zapraszają na Meet Up Food Supplement Ingredients – niewątpliwie największe i najważniejsze wydarzenie w branży suplementów diety tej jesieni. Konferencja odbędzie się 18 października b.r. na Wydziale Nauk o Żywności SGGW w Warszawie.

Meet Up Food Supplement Ingredients jest połączeniem świata nauki i biznesu. W ciągu jednego dnia inspirujących wykładów uznani eksperci z kraju i z zagranicy dostarczą Państwu aktualnej wiedzy na temat innowacyjnych składników suplementów diety, uwzględniając ich aspekty technologiczne, legislacyjne, a także marketingowe.

Będą mieli Państwo okazję przekonać się, że tylko ścisła współpraca tych dwóch światów gwarantuje sprostanie oczekiwaniom coraz bardziej wymagających i świadomych konsumentów. Rosnące zapotrzebowanie na bezpieczne i skuteczne suplementy diety jest wyzwaniem dla całego sektora, współtworzonego przez ośrodki badawcze, producentów i dystrybutorów.

Konferencja skierowana jest do producentów i dystrybutorów suplementów diety, a w szczególności osób z działów R&D, zakupów, jakości, marketingu, kadry naukowo-badawczej oraz przedstawicieli organów administracji sanitarnej.

Zarejestruj się już teraz – nie możesz przegapić tego wydarzenia! Liczba uczestników ograniczona.

Newsletter