Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Juvenes Pro Medicina
Data rozpoczęcia:
2020-05-15
Data zakończenia:
2020-05-16
Organizator:
Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Miejsce
Łódź
Link do strony

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi serdecznie zaprasza na 58. Ogólnopolską i 16. Międzynarodową Studencką Konferencję Naukową ‘Juvenes Pro Medicina’, która odbędzie się 15 i 16 maja 2020 roku w Centrum Kliniczno-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

‘Juvenes Pro Medicina’ to jedna z największych w tej części Europy konferencji naukowo-szkoleniowych dla studentów i młodych lekarzy organizowana już od 1962 roku.

Wydarzenie to przyciąga corocznie ponad 600 młodych naukowców z Polski i zagranicy. W poprzedniej edycja wzięło udział 300 czynnych uczestników, reprezentujących 27 ośrodków akademickich z 12 państw.

Główna część programu konferencji to konkurs prac studentów-naukowców z 28 sesjami tematycznymi – m.in nauk podstawowych, chirurgii, otolaryngologii, stomatologii, zdrowia publicznego, chorób wewnętrznych, medycyny technicznej i bioinżynierii. W tym roku odbędą się również: sesja doktorancka, urologiczna oraz case study.

Podczas konferencji będą zorganizowanie również warsztaty, tworzące dla studentów niepowtarzalną okazję do podszlifowania umiejętności naukowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału,

Studenckie Towarzystwo Naukowe Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Newsletter