Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

TARGI OPAKOWAŃ ExpoOPAKOWANIA 2018
Data rozpoczęcia:
2018-11-21
Data zakończenia:
2018-11-22
Organizator:
Expo Silesia
Miejsce
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia, Sosnowiec

Dlaczego ExpoOPAKOWANIA?

Najważniejsze dla każdej firmy są osobiste relacje z klientami, a także ich budowanie i utrzymywanie na odpowiednim poziomie. To nie łatwe zadanie dla kadry zarządzającej, a targi – jako forma spotkań biznesowych – są efektywnym narzędziem realizacji tego celu.

Dlatego również dla Państwa wygody tworzymy strefę kameralnych spotkań B2B BIZNESmeeting, dając możliwość nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych w ciągu tylko 2 dni.

 

DLACZEGO WARTO SIĘ WYSTAWIĆ?

* udział w jedynej takiej imprezie targowej z branży opakowań w południowej Polsce;

* kompleksowa oferta indywidualnie dopasowana do potrzeb firmy, dzięki różnym możliwościom udziału i promocji podczas targów;

* obecność branżowych zwiedzających – a to umożliwia poznanie zainteresowań, oczekiwań klientów i modyfikowanie własnej oferty do ich potrzeb; 

* prezentacje ciekawych rozwiązań przedstawianych przez ekspertów i branżowych specjalistów w ramach programu wydarzeń towarzyszących: prelekcji, seminariów, konferencji oraz warsztatów.

 

DLACZEGO WARTO NAS ODWIEDZIĆ?

* możliwość poznania produktów i wymiany poglądów oraz spotkania z branżą w jednym miejscu;

* dotarcie do firm prezentujących produkty i usługi wysokiej jakości i w dobrej cenie;

* zapewnienie nowych kontaktów firmie i zamówień na nowy rok, co przekłada się na zwiększenie przychodów;

* prelekcje i warsztaty w ramach seminariów to okazja do integracji środowiska i zdobycia kompleksowej wiedzy branżowej.

 

Oferta targowa: 3 strefy tematyczne: Opakowań i Materiałów, Maszyn i Urządzeń oraz Usług i Instytucji całościowo opisujące rynek opakowań, w ramach których uczestnicy targów poznają najnowsze rozwiązania technologiczne oraz produkty i trendy, które stanowią źródło inspiracji i wiedzy na temat dynamicznie rozwijającej się branży.

Expo Silesia to doskonała lokalizacja – aglomeracja śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce, skupiający największą liczbę specjalistów z różnych branż.

Targi Opakowań to doskonała okazja do prezentacji firmy, zdobywania kontaktów handlowych i budowania długofalowych relacji biznesowych.

 

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Newsletter