Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Science Polish Perspectives
Data rozpoczęcia:
2022-10-29
Data zakończenia:
2022-10-30
Organizator:
Polonium Foundation
Miejsce
Oxford

 

Z ogromną przyjemnością chcemy polecić Wam nadchodzące wydarzenie organizowane przez Polonium Foundation. Przygotujcie się na 12. Konferencję Science Polish Perspectives #SPP2022! Już 29-30 października polscy naukowcy z całego świata spotkają się ponownie w Oxfordzie, gdzie będą dzielić się swoimi najnowszymi badaniami.

 

Wydarzenie dedykowane jest dla polskich naukowców i badaczy pracujących zarówno w Polsce, jak i za granicą, a także wszystkich entuzjastów polskiej nauki. Niezależnie od tego, czy jesteś PI, profesorem czy studentem, to wydarzenie jest dla Ciebie! 

 

SPP jest największą konferencją, która corocznie zbiera i łączy naukowców z różnych dziedzin i etapów kariery. Głównym celem wydarzenia jest promocja polskiej nauki, jak również łączenie polskiej diaspory naukowej. Dzięki organizacji SPP mamy okazję lepiej ją zrozumieć, wesprzeć sieciowanie jej członków oraz zapewnić im platformę do dyskusji ze środowiskiem akademickim, decydentami politycznymi i branżą przemysłową w Polsce. Wszystkie wydarzenia SPP promują interdyscyplinarność oraz najlepszej jakości praktyki popularyzatorskie. Konferencja SPP jest organizowana nieprzerwanie od 2012 r. każdej jesieni w Oxford lub Cambridge. Mniejsze wydarzenia satelitarne, nazywane SPP Meetups, są z kolei inicjowane w różnych formach na całym świecie.

 

Rejestracja abstraktów potrwa do 22 września. Wszystkim prezentującym przysługuje zarówno travel grant, jak i niższe opłaty rejestracyjne. Pamiętajcie, żeby zaobserwować fanpage wydarzenia i śledzić najnowsze ogłoszenia. Wszystkie informacje są również dostępne bezpośrednio na stronie internetowej Polonium Foundation

Newsletter