Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Krajowa Naukowo-Szkoleniowa Konferencja Biobanków Polskich
Data rozpoczęcia:
2018-10-11
Data zakończenia:
2018-10-12
Organizator:
Konsorcjum BBMRI.pl
Miejsce
Wrocław
Załączniki

 

Konsorcjum BBMRI.pl serdecznie zaprasza do udziału w drugiej Krajowej Naukowo-Szkoleniowej Konferencji Biobanków Polskich, organizowanej w dniach 11-12 października 2018 roku w PORT Polskim Ośrodku Rozwoju Technologii we Wrocławiu. Konferencja skierowana jest głównie do osób zajmujących się tematyką biobankowania, medycyny precyzyjnej, a także wszystkich zainteresowanych gromadzeniem materiału biologicznego i wykorzystaniem go do badań.

 

Podczas konferencji będą Państwo mieli okazję wysłuchać prelekcji przedstawicieli krajów członkowskich europejskiej infrastruktury badawczej dedykowanej biobankowaniu BBRMI-ERIC, przedstawicieli innowacyjnych firm z branży biomedycznej, a także jednostek, które przystąpiły do Polskiej Sieci Biobanków.

 

W drugim dniu spotkania odbędą się warsztaty dotyczące m.in. funkcjonowania biobanku, prawnych aspektów biobankowania, zarządzania i zapewnienia jakości, bezpieczeństwa informacji i etyki w badaniach naukowych.

 

Celem konferencji jest również nawiązanie współpracy pomiędzy jednostkami biobankującymi i przemysłem. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie konferencji oraz z programem imprezy w załączniku. 

 

Newsletter