Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

KONFERENCJA INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ
Data rozpoczęcia:
2018-10-26
Data zakończenia:
2018-10-27
Organizator:
Politechnika Poznańska
Miejsce
Poznań
Link do stronyZespół działający non profit na Politechnice Poznańskiej po raz trzeci organizuje KONFERENCJĘ INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ dla studentów, naukowców, medyków oraz świata biznesu. Wydarzenie odbędzie się 26-27 października, ilość uczestników szacowana jest na ponad 300 osób z całej Polski oraz 20-stu prelegentów.

 

W programie uwzględniono pięć bloków tematycznych dotyczących dziedziny biomateriałów, implantologii, biomechaniki, robotyki medycznej oraz zaawansowanej technologii mogącej zmienić oblicze sal operacyjnych. Każdy z bloków przewiduje krótkie prelekcje wygłaszane przez wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin bioinżynierii, by następnie przejść do tematycznych paneli dyskusyjnych angażujących zarówno ekspertów ze świata nauki, biznesu, jak i samych studentów.

 

Podsumowaniem całej konferencji jest blok poświęcony prezentacji innowacyjnych projektów, stworzonych przez studentów, które wpisują się w tematykę inżynierii biomedycznej,a najlepszy spośród nich zostanie nagrodzony.

 

Newsletter