Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

IV Studencka Konferencja Biologii Medycznej "Biofuzje"
Data rozpoczęcia:
2019-05-24
Data zakończenia:
2019-05-26
Organizator:
Koło Naukowe Biologii Medycznej "Antidotum"
Miejsce
Wydział Biologii, Uniwersytet Warszawski

IV Studencka Konferencja Biologii Medycznej "Biofuzje" to inicjatywa dedykowana studentom kierunków przyrodniczych i medycznych z całego kraju. Celem konferencji jest próba interdyscyplinarnego ujęcia zagadnień łączących dziedziny biologii i medycyny poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń, dyskusję naukową, a przede wszystkim prezentację wyników własnych badań i projektów naukowych, a także prac przeglądowych.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość wystąpienia w jednym z czterech bloków tematycznych – prężnie rozwijających się dziedzin nauki: Genetyka medyczna, Komórki macierzyste, Choroby cywilizacyjne oraz Immunologia i Nowotworzenie. Najlepsze plakaty i prezentacje zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Zapisy trwają od 15 lutego do 31 marca 2019 r.

Zachęcamy do obserwowania "Biofuzji" na Facebooku i na Instagramie oraz zaglądania na stronę internetową, aby być na bieżąco ze wszelkimi aktualnościami.

W imieniu Koła Naukowego Biologii Medycznej „Antidotum” serdecznie zapraszamy!

Newsletter