Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

IV Konferencja Naukowa ENZYMOS „Enzymy w nauce i przemyśle”
Data rozpoczęcia:
2018-11-17
Data zakończenia:
2018-11-18
Organizator:
Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL, Polskie Towarzystwo Biochemiczne, Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Miejsce
Lublin
Link do strony

Serdecznie zapraszamy do udziału w VI Konferencji Naukowej ENZYMOS „Enzymy w nauce i przemyśle”, która odbędzie się w 17-18 listopada 2018 roku w Lublinie.

Konferencja obejmuje szeroki zakres zagadnień praktycznego zastosowania enzymów w wielu dyscyplinach nauki i gałęziach przemysłu. Podczas spotkania pragniemy uchwycić globalne postępy enzymologii, które pozwalają na bardziej efektywne wykorzystanie katalizatorów enzymatycznych w badaniach naukowych, procesach przemysłowych, rolnictwie i medycynie.

Wydarzenie umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń naukowych w gronie osób reprezentujących między innymi nauki biologiczne i medyczne. Celem Konferencji jest prezentacja najciekawszych i najnowszych osiągnięć w dziedzinie enzymologii uzyskanych w ramach realizacji prac dyplomowych oraz doktorskich. Uczestnikami Wydarzenia będą pracownicy naukowi, doktoranci, studenci oraz przedstawiciele firm, którzy są zainteresowani prezentacją wyników swoich prac badawczych i przeglądowych.

Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się do 24 października 2018 r.

Newsletter