Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

III Konferencja Naukowa ENZYMOS „Enzymy w nauce i przemyśle”
Data rozpoczęcia:
2017-11-18
Data zakończenia:
2017-11-19
Organizator:
Wydział Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Miejsce
Lublin
Link do strony

Enzymy stanowią przedmiot jak i narzędzie wielu badań naukowych, dodatkowo znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle. Jednak abyśmy mogli być świadkami postępu naukowego i technologicznego konieczna jest wymiana wiedzy, doświadczeń i wyników badań pomiędzy specjalistami. Tym samym umożliwia to poprawę jakości i wartości prowadzonych badań, a także aplikację otrzymanych wyników.

III Konferencja Naukowa ENZYMOS „Enzymy w nauce i przemyśle”, która odbędzie się 18-19 listopada 2017 r. w Lublinie to wydarzenie naukowe, którego tematyka obejmuje szeroki zakres zagadnień związanych z enzymologią, zarówno od strony budowy i mechanizmów działania enzymów jak i z ich zastosowań w przemyśle i medycynie.

Głównym celem Konferencji jest pogłębienie wiedzy i aktualizacja informacji w zakresie enzymologii poprzez umożliwienie pracownikom naukowym, doktorantom, studentom oraz pasjonatom przedstawienia interesujących zagadnień uzyskanych w ramach realizacji własnych badań naukowych, prac dyplomowych, doktorskich oraz prac przeglądowych autorów oraz możliwość zapoznania się z działalnością naukową specjalistów z całej Polski.

Uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość wysłuchania wykładów zaproszonych gości i innych uczestników wydarzenia, a ponadto wygłoszenia własnego wystąpienia ustnego oraz wydania rozdziału w monografii naukowej. Aby wziąć udział w konferencji należy zarejestrować się drogą elektroniczną poprzez formularz dostępny na stronie internetowej. Rejestracja odbywa się w trzech turach: I tura do 22 czerwca 2017 r., II tura do 28 września 2017 r. oraz III tura do 19 października 2017 r.

Newsletter