Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference
Data rozpoczęcia:
2018-10-24
Data zakończenia:
2018-10-26
Organizator:
LSBC Sp. z o.o.
Miejsce
Kraków
Link do strony

W dniach 24-26 października 2018 r. będzie miała miejsce kolejna edycja konferencji organizowanej przez LSBC Sp. z o.o. „Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” ma na celu stworzenie forum dyskusyjnego dla przedsiębiorców, inwestorów, ludzi zajmujących się transferem technologii oraz kadry kierowniczej w dziedzinie nauk przyrodniczych z Europy Środkowej.

Konferencja ta stwarza możliwości dla uczestników na:

* wymianę pomysłów i doświadczeń twarzą w twarz,

* nawiązanie nowych relacji biznesowych,

* znalezienie partnerów dla przyszłych inwestycji i nawiązanie współpracy.

Jest to inicjatywa stworzona przez LSBC kontynuowana już po raz ósmy która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród ludzi z biznesu, jak i ze strony naukowców, którzy chętnie pragną wdrożyć się w środowisko biznesu.

„Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” jest skierowana do osób na różnych szczeblach kariery zarówno tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nauką i biznesem oraz takich, którzy prowadzą już własne badania i pragną zaprezentować je innym. Wydarzenie to jest doskonałą okazją dla początkujących badaczy, którzy będą mieli okazje poznać nowe osoby z branży działające w Europie Środkowej w celu nawiązania pierwszych kontaktów zarówno naukowych, jak i biznesowych, dyskusji na interesujące ich tematy, a także do zdobycia doświadczenia i odnalezienia się w środowisku naukowym. Również bardziej doświadczeni badacze znajdą sposobność do opowiedzenia o swoich dokonaniach i przedyskutowania z innymi nurtujących ich kwestii.

Program konferencji obejmuje szereg paneli dyskusyjnych oraz wykłady zaproszonych gości – wybitnych naukowców i przedsiębiorców o znaczącym dorobku naukowym i biznesowym w dziedzinie „life science”.

Poprzednie edycje konferencji „Cen­tral Euro­pean Life Sci­ence Invest­ment Conference” cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i zostały docenione przez uczestników jako wydarzenie, które powinno na stałe zagościć w kalendarzu konferencji o tematyce „life science”, co potwierdza fakt gości, którzy co roku powracają na to wydarzenie.

Newsletter