Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

BioForum 2018
Data rozpoczęcia:
2018-05-23
Data zakończenia:
2018-05-24
Organizator:
Bio-Tech Consulting
Miejsce
Łódź
Link do strony

 

 

Niedługo BioForum 2018 – biznes, nauka i dużo więcej!

Wynalazcy! Naukowcy! Doktoranci i studenci! Pasjonaci life science! BioForum2018 jest już blisko.

23-24 maja daj sobie szansę zaistnieć w świecie biznesu i ludzi przedsiębiorczych. Pokaż im czym się zajmujesz i poznaj potencjalnych partnerów twarzą w twarz. Współtwórz wraz z nami największe wydarzenie partneringowe w Europie Środkowej!

W tym roku BioForum przygotowało dla was:

* Spotkania B2B – możesz się umówić z każdym uczestnikiem konferencji – od CEO i liderów branży do reprezentantów start-up’ów – a my zaplanujemy dla was miejsce i czas.

* Most polsko-amerykański – chciałbyś prowadzić badania w Stanach lub myślisz o patentowaniu w USA? Posłuchaj uważnie wystąpień Marka Skulimowskiego z Fundacji Kościuszkowskiej i Loli Bartoszewicz (rzecznik patentowy w USA i Kanadzie).

* Warsztaty dla naukowców – dowiedz się jak tworzyć wartość komercyjną projektów B&R i jak przygotować prezentację projektu B&R dla partnera biznesowego.

* Polskie start-up’y – poznaj ludzi, którzy z sukcesem przeszli z nauki do biznesu.

A dla doktorantów i studentów dodatkowo:

* warsztat doskonalenia CV i umiejętności rekrutacyjnych,

* tworzenie innowacji w Łodzi,

* nie tylko nauka – alternatywne ścieżki kariery w biotechnologii,

* spotkania z firmami i mini targi pracy.

Skontaktuj się z nami, a otrzymasz darmowy wstęp na całą imprezę!

Naszymi partnerami są:

* Fundacja Kościuszkowska – założona w 1925 r. Fundacja Kościuszkowska promuje bliższe stosunki między Polską a Stanami Zjednoczonymi poprzez wymianę edukacyjną, naukową i kulturalną. Rocznie funduje stypendia i granty dla absolwentów, naukowców, profesjonalistów i artystów o wartości 1 miliona dolarów i promuje polską kulturę w USA. 

* Cambridge Innovation Center – największa społeczność start-up’ów. CIC zapewnia przestrzeń biurową i usługi zarządzania firmą dla indywidualnych przedsiębiorców i nowo powstających firm typu start-up. Założona w 1999 r. jako wspólnota przedsiębiorców na Placu Kendall, ma teraz swoje biura na całym świecie, także w Polsce.

Sponsor główny:

Sartorius – jeden ze światowych liderów w dostawach sprzętu laboratoryjnego i technologii przemysłowych. Dzięki innowacyjnym produktom i wysokiej jakości usługom wspierają swoich klientów na całym świecie w skutecznym wdrażaniu kompleksowych procesów w produkcji biofarmaceutycznej oraz w laboratoriach. Ich klientami są firmy biotechnologiczne, farmaceutyczne i przemysłu spożywczego, a także krajowe instytuty badawcze i laboratoria.

Zarejestruj się! Współtwórz z nami BioForum2018!

Kontakt: Aleksandra Kempińska – a.kempinska@biotechconsulting.pl lub info@cebioforum.com

Newsletter