Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Quo vadis Polsko? - czyli przyszłość polskiego biosektora w opinii Krzysztofa Rybińskiego na BioForum
Quo vadis Polsko? - czyli przyszłość polskiego biosektora w opinii Krzysztofa Rybińskiego n
Swoją obecność na tegorocznej edycji BioForum zapowiedział Krzysztof Rybiński. Będzie mówcą na panelu wykładowym zatytułowanym “Quo vadis Poland?”, gdzie poruszona zostanie tematyka rozwoju polskiego sektora life science.

Krzysztof Rybiński – sylwetka prelegenta

Krzysztof Rybiński jest polskim ekonomistą o ustalonym autorytecie. Posiada stopień doktora habilitowanego nauk ekonomicznych. W latach 2004-2008 piastował stanowisko wiceprezesa Narodowego Banku Polskiego, następnie od 2008 do 2010 roku był partnerem w firmie Ernst & Young, gdzie odpowiadał za zespół strategii ekonomicznej. Obecnie obejmuje stanowisko rektora Akademii Finansów i Biznesu Vistula – prestiżowej warszawskiej niepublicznej uczelni wyższej.

Quo vadis Poland?

Oprócz Krzysztofa Rybińskiego na panelu dyskusyjnym „Quo vadis Poland?” swój głos zabiorą: Tadeusz Pietrucha, Prezes Zarządu firmy Bio-Tech Consulting oraz przewodniczący Polskiego Stowarzyszenia Biotechnologicznego, jak i Maciej Wieczorek, Prezes firmy Mabion S.A. i Celon Pharma S.A.. Prezentacje będą miały na celu pokazanie perspektyw rozwoju sektora life science w Polsce. BioForum jest szczególnie dobra okazją do przekazywania podobnych informacji, ponieważ słuchaczami będą przedsiębiorcy i naukowych działający w tej branży z całej Europy Środkowo Wschodniej, jak i innych częsci świata. Obecni będą przedstawiciele m.in. z krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Izraela i Brazylii.

BioForum 2014 odbędzie się w Łodzi, 28-ego i 29-ego maja. Więcej informacji o samym wydarzeniu można znaleźć na jego stronie internetowej: www.cebioforum.com

 

Tomasz Domagała

KOMENTARZE
Newsletter