TECHNOLOG

Termin ważności:
2017-11-21 - 2017-12-21
Województwo / region:
Dolnośląskie, Wrocław

TECHNOLOG

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe (technologia chemiczna, chemia, biotechnologia, kosmetologia pokrewne),
  • min. 2-3 lata doświadczenia przy opracowywaniu receptur kosmetycznych,
  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków,
  • bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych,
  • pasja w tworzeniu nowych produktów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • umiejętność podejmowania decyzji.

KLUCZOWE ZADANIA:

  • samodzielne generowanie pomysłów na nowe produkty, aktywne poszukiwanie inspiracji,
  • opracowywanie receptur i parametrów technicznych oraz technologicznych koniecznych do wprowadzenia nowego wyrobu gotowego na rynek,
  • przygotowanie dokumentacji i kalkulacji kosztowej potrzebnej do opracowania kosmetyku,
  • modyfikacja i udoskonalanie istniejących mas kosmetycznych,
  • współpraca z jednostkami badawczymi.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie  w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • profesjonalne środowisko pracy,
  • niezbędna narzędzia do pracy,
  • pakiet pozafinansowych świadczeń (ubezpieczenie na życie, karta MultiSport),
  • bezpłatne zajęcia języka angielskiego oraz pilatesu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: sylwia.klodzinska@clarena.pl