Specjalista ds. Aplikacji i Szkoleń, Dział Kliniki – Diagnostyka Laboratoryjna

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-01-24 - 2018-02-24
Województwo / region:
Cała Polska

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych i potrafiących samodzielnie planować czas pracy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Aplikacji i Szkoleń
Dział Kliniki – Diagnostyka Laboratoryjna

Miejsce pracy: Cała Polska

ZAKRES ZADAŃ:

• organizacja i prowadzenie szkoleń pogłębiających wiedzę z zakresu analizatorów diagnostycznych i obsługi aplikacji u Klienta oraz prezentacja produktów firmy;
• rozwiązywanie problemów aplikacyjnych zgłaszanych przez klienta;
• rozpatrywanie reklamacji jakościowych i implementacja odpowiedniego rozwiązania;
• metodyczne śledzenie nowo wprowadzanych metod analitycznych;

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe kierunkowe (Biologia, Diagnostyka Laboratoryjna, Analityka Medyczna lub pokrewne) – warunek konieczny;
• min. roczne doświadczenie w pracy w laboratorium;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
• komunikatywność, dokładność, sumienność, asertywność;
• umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
• umiejętność pracy pod presją czasu i w warunkach stresowych;
• umiejętność współpracy w zespole;

OFERUJEMY:

• gwarantowane szkolenia merytoryczne z produktów zarówno w kraju, jak i zagranicą;
• samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy na zasadach home office;
• wynagrodzenie podstawa + prowizja
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy;

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: p.gasiorowska-czaban@argenta.com.pl