Psycholog Pracy i Sprzedaży miejsce pracy: Łódź

Fit company profile logotyp witko rgb
Termin ważności:
2018-03-01 - 2018-05-31
Województwo / region:
łódzkie

Zakres zadań:
  • wsparcie kadry menadżerskiej w obszarze zarządzania potencjałem ludzkim
  • identyfikacja i rozwiązywanie problemów pracowniczych
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu motywacji i rozwoju osobistego i sprzedaży
  • udział w procesie rekrutacji pracowników

Oczekujemy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu humanistycznym (psychologia, socjologia)
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • od 28 lat zatrudniamy tylko na podstawie umowy o pracę

Kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwania stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@witko.com.pl
(w tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska)

Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Opis firmy

MOTTO NASZEJ FIRMY:
"Najwyższa jakość we wszystkim, co robimy!" Zadowolony klient jest celem najwyższym!

Grupa WITKO to firma rodzinna. Od blisko 30 lat zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów. Oferujemy najnowszą aparaturę, sprzęt, technologię, serwis i doradztwo.

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzają liczne nagrody i współpraca ze światowymi liderami na rynku produkcji odczynników, sprzętu oraz mebli laboratoryjnych.

Misją naszej firmy jest przyczynienie się do rozwoju polskich placówek badawczych oraz pomoc w dostosowaniu ich do międzynarodowych norm. Oferujemy promocyjne ceny, rabaty i upusty! Z naszym doświadczeniem, asortymentem, rzetelnością i terminowością otrzymasz kompleksową usługę.

FACHOWO, RZETELNIE ORAZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA!

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018