Przedstawiciel regionalny - Dział Kliniczny Biologia Molekularna

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2017-11-02 - 2017-12-02
Województwo / region:

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku,

firma Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

poszukuje wykwalifikowanych oraz kompetentnych osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL REGIONALNY – DZIAŁ KLINICZNY-BIOLOGIA MOLEKULARNA

REGION: Cała Polska

OPIS STANOWISKA:

· realizacja celów sprzedażowych

· opieka nad istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

· doradztwo merytoryczne dla klientów

· prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert

· raportowanie własnej aktywności wg ustalonych standardów

WYMAGANIA:

· wykształcenie wyższe: biotechnologia, biologia lub pokrewne

· specjalizacja w dziedzinie biochemii klinicznej będzie dodatkowym atutem

· doświadczenie na podobnym stanowisku

· gotowość do częstych wyjazdów służbowych, home office,

· doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym będzie dodatkowym atutem

· znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

· bardzo dobra znajomość oprogramowania w środowisku Windows

· prawo jazdy kategorii B

· komunikatywność, dokładność, sumienność

· umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy

· umiejętność radzenia sobie z problemami

· umiejętność współpracy w zespole

OFERUJEMY:

· pracę w dynamicznej, rozwijającej się Firmie

· umowę o pracę

· praca w młodym, zgranym zespole

· pełen wymiar czasu pracy

· pensja podstawowa + system premiowy

· niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

· szkolenia z obsługi klienta, szkolenia merytoryczne w kraju i za granicą

Ofertę zawierającą CV ze zdjęciem oraz klauzulą zgodną z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać drogą mailową na adres: m.zyla@argenta.com.pl  z dopiskiem Przedstawiciel Regionalny - Dział Biochemia Kliniczna.

Dane do kontaktu
news

<Listopad 2017>

pnwtśrczptsbnd
30
31
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
14
15
16
17
II Seminarium Inżynierii Biomedycznej
2017-11-17 do 2017-11-17
19
II Kongres Podologiczny