Przedstawiciel Regionalny do Działu Odczynników Chemicznych i Wyposażenia Laboratorium

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2017-08-31 - 2017-09-30
Województwo / region:
Cała Polska

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku, firma

Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

poszukuje wykwalifikowanych oraz kompetentnych osób na stanowisko:

REGION:

Polska:

- północna

- południowa

- wschodnia

- zachodnia

- północno - wschodnia

- północno - zachodnia

- południowo - wschodnia

- południowo - zachodnia

OPIS STANOWISKA:

realizacja celów sprzedażowych

opieka nad istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów

doradztwo merytoryczne dla klientów

prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowanie ofert

raportowanie własnej aktywności wg. ustalonych standardów

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe: chemiczne lub pokrewne

min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

bardzo dobra znajomość oprogramowania pakietu Office

znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym - weryfikacja na rozmowie kwalifikacyjnej

prawo jazdy kategorii B

umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami

umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy

umiejętność współpracy w zespole

umiejętność pracy pod presją czasu

komunikatywność, dokładność, sumienność

OFERUJEMY:

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

podnoszenie kwalifikacji zawodowych

szkolenia

praca w młodym, zgranym zespole

kontakt i wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

wynagrodzenie: pensja stała + system premiowy

WARUNKI PRACY:

wyjazdy służbowe na terenie Polski - w przybliżeniu 3 dni w tygodniu

Ofertę zawierającą list motywacyjny, CV ze zdjęciem oraz klauzulą zgodną z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać drogą mailową na adres: chemia@argenta.com.pl z dopiskiem Przedstawiciel Regionalny - Polska: (wybrany region).

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2017>

pnwtśrczptsbnd
28
Real Time PCR
2017-08-28 do 2017-08-29
29
30
2
3
8
9
10
15
17
18
19
MIKROBIOT 2017
2017-09-19 do 2017-09-21
20
23
24
25
26