Przedstawiciel naukowy

For show action logo tkbiotech
Termin ważności:
2017-11-10 - 2017-12-10
Województwo / region:
Mazowieckie, Małopolskie
Firma:
TK Biotech

TK Biotech Sp. z o.o. Sp. k.

Przedstawiciel czołowych międzynarodowych firm reprezentujących najnowsze technologie
w biologii molekularnej, genetyce i in.
poszukuje wykwalifikowanych osób do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL NAUKOWY

REGION 1:      Warszawa oraz wyznaczony obszar Polski
REGION 2:     Kraków oraz wyznaczony obszar Polski

Opis stanowiska:

  • realizacja celów sprzedażowych poprzez promowanie oraz sprzedaż  zaawansowanych systemów wykorzystywanych w laboratoriach biologii molekularnej placówek naukowo badawczych w Polsce
  • utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • wsparcie merytoryczne dla klientów
  • prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie ofert
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych
  • raportowanie swojej aktywności wg ustalonych procedur

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe: biologia lub biotechnologia
  • znajomość technik biologii molekularnej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowo wynagradzane
  • znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych, home office
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji czasu pracy
  • miejsce zamieszkania:  Warszawa lub bliskie okolice oraz Kraków lub bliskie okolice

Oferujemy:

  • interesującą pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • liczne szkolenia w kraju i za granicą
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności i wiedzy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (pensja podstawowa + premia)
  • samochód, laptop i telefon służbowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem oraz klauzulą zgodną z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) na adres e-mail: rekrutacja@tkbiotech.com.pl z dopiskiem: Przedstawiciel Naukowy – Warszawa lub Przedstawiciel Naukowy – Kraków

Dane do kontaktu
news

<Listopad 2017>

pnwtśrczptsbnd
30
31
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
14
15
16
17
II Seminarium Inżynierii Biomedycznej
2017-11-17 do 2017-11-17
19
II Kongres Podologiczny