Przedstawiciel Naukowo-Handlowy, branża medyczna

For show action logo marfour kolor solid 01
Termin ważności:
2017-11-28 - 2017-12-28
Województwo / region:
Łódzkie
Firma:
Mar-Four

Poszukujemy osoby z wykształceniem kierunkowym: biologia/chemia/biotechnologia/inżynieria biomedyczna/ochrona środowiska lub kierunki pokrewne

Stanowisko: Przedstawiciel Naukowo-Handlowy

Branża medyczna

Zakres obowiązków:

- Praca przy nowym projekcie sprzedażowym

- Rozpoznawanie rynku i konkurencji

- Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji

- Poszerzanie koszyka produktów

- Realizowanie planów sprzedażowych

- Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów

- Współpraca przy tworzeniu nowych projektów

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe

- Otwartość i komunikatywność

- Umiejętność pracy w zespole

- Znajomość języka angielskiego

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Pracę na pełny etat

- Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

- Uczestnictwo w szkoleniach oraz kongresach w kraju i zagranicą

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: marta.titienko@marfour.com.pl z dopiskiem "Przedstawiciel N-H".

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)