Przedstawiciel naukowo-handlowy

For show action logo aabiotechnology life science
Termin ważności:
2017-05-16 - 2017-06-30
Województwo / region:
lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Firma A&A Biotechnology poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko

PRZEDSTAWICIELA NAUKOWO-HANDLOWEGO

region: woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie

preferowane miejsce zamieszkania: woj. lubelskie

Oczekujemy

Zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • promocja produktów firmy w środowisku naukowym
  • reprezentowanie firmy podczas konferencji, targów i zjazdów naukowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe biologiczne lub biotechnologiczne
  • doświadczenie umożliwiające dobrą orientację w odczynnikach laboratoryjnych wykorzystywanych w branży biotechnologicznej
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem
  • umiejętności negocjacyjne
  • łatwość nawiązywania kontaktów i utrzymywania pozytywnych relacji z klientem
  • komunikatywność, otwartość, kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w prace w dziale sprzedaży na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie biotechnologicznej lub zbliżonej profilem
  • znajomość j. Angielskiego

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą i samodzielną pracę w stabilnej firmie
  • szkolenie merytoryczne
  • telefon, samochód służbowy, laptop
  • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
  • umowa o pracę

Opis firmy

A&A Biotechnology jest polską firmą tworzącą i produkującą narzędzia dla branży life science. W naszych laboratoriach powstają innowacyjne rozwiązania i produkty, które stosowane są w wielu placówkach w kraju i na świecie.

W skład oferty firmy wchodzą zestawy do izolacji DNA i RNA, odczynniki do PCR i odwrotnej transkrypcji, enzymy, odczynniki do klonowania i transformacji, odczynniki do biologii molekularnej, pożywki i antybiotyki do badań naukowych oraz usługi związane z biologią molekularną.

Produkty i usługi A&A Biotechnology wykorzystywane są głównie w laboratoriach naukowych i diagnostycznych. Z naszej oferty korzystają uczelnie wyższe, instytuty naukowe, laboratoria weterynaryjne, placówki służby zdrowia, laboratoria analiz środowiskowych oraz laboratoria kryminalistyczne.

Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2017>

pnwtśrczptsbnd
29
30
31
1
2
3
4
6
KIS Technology Open Day
2017-06-06 do 2017-06-06
7
8
10
Wprowadzenie do analizy danych RNA-Seq
2017-06-10 do 2017-06-11
11
12
13
14
Audyt Laboratorium Mikrobiologicznego
2017-06-14 do 2017-06-14