Przedstawiciel handlowy w zakresie doradztwa i sprzedaży

Fit company profile promega logo sol 300dpi
Termin ważności:
2018-05-23 - 2018-06-23
Województwo / region:
Firma:

Przedstawiciel handlowy w zakresie doradztwa i sprzedaży, zatrudnienie w pełnym wymiarze na czas określony

Zakres obowiązków?

  • dystrybucja naszych produktów
  • porady handlowe i techniczne dla naszej bazy klientów
  • ocena ważności szans rynkowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • planowanie i prowadzenie seminariów produktowych oraz wykładów naukowych
  • wspieranie projektów w zakresie sprzedaży (np. akcje marketingowe, występy na targach i udział w kongresach)
  • obsługa klientów w jasno określonym obszarze z biura
  • obszar Polski Południowej

Wymagane kwalifikacje i predyspozycje?

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk biologicznych (dyplom, magister lub doktorat)
  • gruntowna znajomość rynku i produktów w zakresie biologii molekularnej, komórkowej jak również analizy białek
  • doświadczenie w kontaktach z klientami
  • wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • wyjazdy służbowe (ok. 80 proc.)
  • umiejętność organizowania własnej pracy zgodnie ze standardami firmy
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i silna motywacja do pracy
  • umiejętność współpracy w zespole z naukowcami i współpracownikami

Co oferujemy?

  • solidny rozwój w zakresie nauk biologicznych i doradztwa opartego na potrzebach klienta w jednej z pięciu największych firm działających na globalnym rynku Life Science
  • solidne szkolenia prowadzone przez pracowników naukowych w zakresie poznania produktów oraz szkolenia z zakresu marketingu i obsługi klienta
  • odpowiednie wynagrodzenie
  • zapewniamy samochód służbowy
  • wstępnie ograniczone zatrudnienie jako urlop rodzicielski
  • możliwość zastosowania własnych pomysłów oraz współpraca z zespołem w zakresie wymiany doświadczeń i decyzji

Zgłoszenia w języku angielskim - w tym dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje należy przesyłać na przycisk: Susanne Huber, Promega GmbH, Schildkrötstr. 15, 68199 Mannheim. susanne.huber@promega.com

Who we are:

Promega’s more than 3,000 products are used by life scientists who are asking fundamental questions about biological processes as well as by scientists who are applying scientific knowledge to diagnose and treat diseases, discover new therapeutics, and use genetics and DNA testing for human identification. Originally, founded in 1978 in Madison, Wisconsin, USA, Promega has branches in 16 countries and more than 50 global distributors serving 100 countries. A cornerstone of Promega business practice is supporting customers, community and employees.