Szkoleniowiec z branży kosmetycznej

Termin ważności:
2016-11-17 - 2017-03-31
Województwo / region:
Łódzkie/ praca zdalna
Firma:
Bio-Tech Media Sp. z o.o.

Biotechnologia.pl poszukuje

szkoleniowców z branży kosmetycznej

Miejsce pracy: praca dodatkowa, umowa o dzieło

Opis stanowiska / Obowiązki:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przeprowadzenie szkolenia z zakresu kosmetologii.
    Przykładowe szkolenia sygnowaną marką Biotechnologia.pl: Konserwanty w kosmetykachKosmetyki naturalneScale upKosmetyki dla dzieciSystemy zarządzania jakością w firmach kosmetycznych.
  • Przygotowywanie prezentacji.
  • Przygotowanie założeń merytorycznych, agendy szkolenia.
  • Opracowywanie materiałów szkoleniowych.

Oczekujemy

  • wiedza z zakresu prowadzonych szkoleń;
  • umiejętność przekazywania wiedzy;
  • umiejętność wystąpień publicznych;
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę;
  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń mile widzialne.

Oferujemy

  • wzmocnienie pozycji w branży;
  • nawiązanie kontaktów biznesowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres:
anna.milowska@biotechnologia.pl

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranym kandydatami.

Prosimy o załączenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Opis firmy

Biotechnologia.pl jest liderem mediów w Polsce w dziedzinie biotechnologii, kosmetologii, farmacji i innowacyjnego biobiznesu. Użytkownik odnajdzie na portalu zarówno newsy jak i wywiady z przedstawicielami świata nauki i biobiznesu, bogatą bazę gromadzącą informacje na temat usług oferowanych w branży life science , a także wiele interesujących ofert pracy.

Szkolenia sygnowane marką biotechnologia.pl to profesjonalne, branżowe spotkania dla pracowników branży kosmetycznej, farmaceutycznej i biotechnologicznej. Naszym celem jest monitorowanie bieżących problemów branż, a poprzez dobór najwyższej klasy ekspertów, wskazywanie możliwości i sposobów ich rozwiązywania.

Dane do kontaktu
news

<Marzec 2017>

pnwtśrczptsbnd
28
BEZPIECZNY I NOWOCZESNY BLOK OPERACYJNY
2017-02-28 do 2017-02-28
4
NGS w badaniach regulacji genów
2017-03-04 do 2017-03-05
5
6
7
8
9
11
12
13
15
16
18
19
20
23
Kosmetyki naturalne