Młodszy Specjalista Mikrobiolog

Termin ważności:
2018-05-16 - 2018-06-15
Województwo / region:
Łódzkie, Łódź/Konstantynów Łódzki
Firma:
Mabion

Stanowisko: Młodszy Specjalista Mikrobiolog

Firma: MABION S.A.

Obszar działania firmy: Biofarmacja

Miejsce pracy: Łódź / Konstantynów Łódzki

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad higieny zgodnych z procedurami wewnętrznymi firmy;
  • nadzór nad zachowaniem warunków mikrobiologicznych środowiska właściwych dla danych klas czystości;
  • kontrola czystości mikrobiologicznej i jałowości wytwarzanych produktów;
  • kontrola właściwości fizykochemicznych i mikrobiologicznych pożywek hodowlanych;
  • badanie skuteczności preparatów dezynfekcyjnych;
  • badanie przydatności stosowanych w laboratorium metod mikrobiologicznych;
  • walidacja metod poboru czystości mikrobiologicznej środowiska;
  • inicjowanie i nadzorowanie działań zapobiegawczych i korygujących;
  • analiza trendów danych mikrobiologicznych;
  • przygotowanie, aktualizacja dokumentacji systemowej;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych prac kontrolnych;
  • nadzór nad kolekcją szczepów wzorcowych i szczepów in house;
  • opracowywanie i wdrażanie norm w zakresie kontroli jakości oraz monitoring ich działania.

Wymagane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe – mikrobiologia, biotechnologia, biologia;
  • wymagane doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym – przynajmniej dwuletnie;
  • doświadczenie z zakresu badania czystości mikrobiologicznej produktów płynnych i stałych;
  • doświadczenie z zakresu analizy skuteczności preparatów dezynfekcyjnych oraz pracy ze szczepami wzorcowymi;
  • doświadczenie z zakresu badania przydatności i walidacji metod mikrobiologicznych;
  • umiejętność pracy w wysokich standardach czystości mikrobiologicznej, zapobiegającej zanieczyszczeniom krzyżowym badanych izolatów;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • dokładność, rzetelność, kreatywność.

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Spółki
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w przyjaznej atmosferze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie zajmującej się produkcją i rozwojem produktów biotechnologicznych
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość uczestniczenia w budowaniu nowych rozwiązań
  • wynagrodzenie adekwatne do realizowanych działań
  • dużą samodzielność w działaniu
  • pracę w systemie zmianowym (dodatkowy pakiet finansowy)

Zgłoszenie powinno zawierać: CV ze zdjęciem (z zaznaczeniem wymaganych ogłoszeniem umiejętności) i list motywacyjny, format tytułu maila: NAZWISKO_IMIĘ_ETAT

Kontakt:

rekrutacje@mabion.eu

ul. gen. Mariana Langiewicza 60

95-050 Konstantynów Łódzki

www.mabion.eu

Niniejszym informujemy, iż administratorem danych osobowych udostępnianych w dokumentach aplikacyjnych jest Spółka Akcyjna Mabion z siedzibą
w Konstantynowie Łódzkim, ul. gen. M. Langiewicza 60. Dane zbierane są dla potrzeb trwających rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Kandydata wyraźnej
i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Kandydat ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych
w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody Kandydata.

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018
2018-05-23 do 2018-05-24