Młodszy Konsultant

For show action btc
Termin ważności:
2017-06-12 - 2017-07-31
Województwo / region:
Łódzkie

www.biotechconsulting.pl

Zakres obowiązków:

  • budowanie i podtrzymywanie relacji ze środowiskiem naukowym;
  • poszukiwanie i identyfikacja projektów B+R o możliwym potencjale komercyjnym;
  • wstępna ocena potencjału tychże projektów;
  • analiza nowych rozwiązań technicznych i technologicznych przedstawianych przez klientów firmy;
  • wstępne badania stanu techniki;
  • pomoc przy redagowaniu zgłoszeń patentowych;
  • współtworzenie strategii zarządzania własnością intelektualną.

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe w zakresie nauk przyrodniczych (biotechnologia, biologia, chemia, fizyka, biochemia, farmacja), doktorat mile widziany;
  • komunikatywność oraz umiejętność budowania przyjaznych, pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi, otwartość;
  • chęć nawiązywania kontaktów z ciekawymi i wartościowymi osobami, głównie ze środowiska naukowego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • szeroko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • chęć poznania i zrozumienia specyfiki projektów B+R (mile widziane doświadczenie w realizacji tego typu projektów);
  • umiejętność szybkiego i skutecznego rozwiązywania problemów, skupianie swojej kreatywności na rozwiązywaniu problemów, realizacji zadań;
  • zainteresowanie najnowszymi rozwiązaniami technicznymi (przynajmniej w zakresie nauk przyrodniczych);
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów służbowych;
  • prezentowanie klasy oraz kultury osobistej nie tylko w kontaktach z partnerami biznesowymi firmy;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • efektywne zarządzanie czasem.

Oferujemy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole pasjonatów, w prawdziwie przyjaznej atmosferze;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wszystkie pytania dotyczące powyższej oferty oraz zgłoszenia prosimy przesyłać
na adres e-mail: m.wolkowicz@biotechconsulting.pl

Prosimy dołączać do zgłoszeń aktualne CV oraz list motywacyjny.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Bio-Tech Consulting sp. z o. o. z siedzibą przy ulicy Tuwima 30/3U, 90-002 Łódź"

Dane do kontaktu
news

<Czerwiec 2017>

pnwtśrczptsbnd
29
30
31
1
2
3
4
6
KIS Technology Open Day
2017-06-06 do 2017-06-06
7
8
10
Wprowadzenie do analizy danych RNA-Seq
2017-06-10 do 2017-06-11
11
12
13
14
Audyt Laboratorium Mikrobiologicznego
2017-06-14 do 2017-06-14