Logistics Assistant

For show action cornelius logo 4col hires cmyk
Termin ważności:
2018-04-23 - 2018-05-31
Województwo / region:
Mazowieckie

Stanowisko: Logistics Assistant
Miejsce Pracy: Warszawa Mokotów

Opis stanowiska:

  • Samodzielne zarządzanie i obsługa magazynu próbek handlowych
  • Realizacja zleceń od klientów, we współpracy z działem sprzedaży
  • Współpraca z dostawcami usług i podwykonawcami
  • Samodzielne koordynowanie i realizacja innych zadań zlecanych przez przełożonych
  • Wsparcie zespołu operacyjnego
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i innych dokumentów.

Oczekujemy

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację - warunek niezbędny
  • Zdolności organizacyjne
  • Zdolność do pracy na samodzielnym stanowisku

Oferujemy

  • Pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Premie kwartalne po okresie próbnym
  • Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV pod adres email: reception@corneliuspolska.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cornelius Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018
2018-05-23 do 2018-05-24