Koordynator Projektu – Specjalista ds. Sprzedaży

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-05-10 - 2018-06-10
Województwo / region:
Cała Polska

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy zaangażowanych, komunikatywnych i samodzielnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

ZAKRES ZADAŃ:
• sprzedaż produktów wykorzystywanych w diagnostyce laboratoryjnej oferowanych przez firmę
(analizatory moczu) na terenie całej Polski,
• promocja wybranego portfolio produktów - wizyty, prezentacje, warsztaty,
• reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych,
• opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i
poszukiwania nowych możliwości rozwojowych,

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe, mile widziane: diagnostyka laboratoryjna, biologia, analityka medyczna
• znajomość rynku diagnostyki laboratoryjnej lub medycznego,
• doświadczenie w sprzedaży w diagnostyce laboratoryjnej w obszarze analizatorów moczu mile widziane,
• dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie całego kraju;
• czynne prawo jazdy kat. B;
• determinacja i skuteczność w osiąganiu założonych celów;
• wytrwałość w dążeniu do celu, zdolność przekonywania;
• wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

OFERUJEMY:
• samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
• atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna) ;
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
• motywacyjny system wynagradzania;

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: kariera@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018
2018-05-23 do 2018-05-24