Koordynator Projektów w Dziale Klinika – Diagnostyka Laboratoryjna

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-06-06 - 2018-07-05
Województwo / region:
Cała Polska

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy dobrze zorganizowanych, komunikatywnych i samodzielnych Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Cała Polska

ZAKRES ZADAŃ:

  • sprzedaż produktów wykorzystywanych w diagnostyce laboratoryjnej oferowanych przez firmę na terenie całej Polski,
  • promocja wybranego portfolio produktów - wizyty, prezentacje, warsztaty,
  • reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji naukowych,
  • opieka nad prowadzonym rynkiem w zakresie rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe tj. Biologia, Analityka Medyczna lub pokrewne;
  • min. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży w firmie o podobnym profilu;
  • dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • komunikatywność i umiejętność pracy z celami;
  • dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania;

OFERUJEMY:

  • samodzielne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (karta Multisport, prywatna opieka medyczna);
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;

Administratorem danych jest Argenta Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Polskiej 114. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: kariera@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20