Kierownik Działu Odczynników Chemicznych i Wyposażenia Laboratorium

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-01-10 - 2018-02-10
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnią tradycją na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz poszerzeniem oferty asortymentowej, poszukujemy komunikatywnych, zaangażowanych i dobrze zorganizowanych Kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:
• zarządzania i odpowiedzialność za sprzedaż Działu Odczynników Chemicznych i Wyposażenia Laboratorium, w tym kreowanie strategii firmy dla wszystkich segmentów rynku chemicznego;
• odpowiedzialność za realizację i współudział w tworzeniu planów sprzedażowych działu;
• budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami i liderami opiniotwórczymi;
• odpowiedzialność za rozwój sprzedaży w segmencie przemysłowym i farmaceutycznym;
• przygotowywanie analiz sprzedaży w ujęciu produktowym, wartościowym, regionalnym dla segmentu;
• bieżące raportowanie na potrzeby przełożonych;
• dbałość o pozytywny wizerunek firmy na zewnątrz;

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe kierunkowe (Chemia, Biochemia, Biologia lub Pokrewne) – warunek konieczny;
• min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• doświadczenie w zarządzaniu pracą podległego zespołu;
• praktyczna znajomość technik sprzedaży, negocjacji oraz narzędzi marketingowych i umiejętność ich zastosowania;
• umiejętność budowania i scalania relacji biznesowych z kluczowymi Klientami;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
• dobra, praktyczna znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;
• czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie;
• dynamizm i kreatywne podejście do pracy zawodowej;
• umiejętność pracy z pod presją czasu i w warunkach stresowych;
• komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej, zaangażowanie w powierzone zdania;

OFERUJEMY:
• samodzielne, ambitne stanowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
• atrakcyjny system motywacyjny i wsparcie socjalne (dofinansowanie wakacji, prywatna opieka medyczna)
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju kompetencji zawodowych poprzez szkolenia wewnętrzne, jak i zewnętrzne
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy;
• podległość bezpośrednio pod Zarząd spółki;
• wynagrodzenie podstawa + prowizja
• niezbędne narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV pod adres: p.gasiorowska-czaban@argenta.com.pl

Dane do kontaktu
news

<Grudzień 2017>

pnwtśrczptsbnd
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17