Inżynier Serwisu Region: woj. łódzkie

Fit company profile logotyp witko rgb
Termin ważności:
2018-03-01 - 2018-05-31
Województwo / region:
łódzkie

Zakres zadań:
  • instalacje i kwalifikacje sprzętu laboratoryjnego
  • diagnozowanie i efektywne rozwiązywanie problemów ze sprzętem laboratoryjnym
  • konserwacja, przeglądy i naprawy sprzętu laboratoryjnego

Oczekujemy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność (praca ma charakter wyjazdowy)
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą i wymagającą dużej samodzielności pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • szkolenia merytoryczne
  • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
  • telefon i samochód służbowy oraz notebook
  • od 28 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę

Kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwania stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@witko.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Opis firmy

MOTTO NASZEJ FIRMY:
"Najwyższa jakość we wszystkim, co robimy!" Zadowolony klient jest celem najwyższym!

Grupa WITKO to firma rodzinna. Od blisko 30 lat zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów. Oferujemy najnowszą aparaturę, sprzęt, technologię, serwis i doradztwo.

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzają liczne nagrody i współpraca ze światowymi liderami na rynku produkcji odczynników, sprzętu oraz mebli laboratoryjnych.

Misją naszej firmy jest przyczynienie się do rozwoju polskich placówek badawczych oraz pomoc w dostosowaniu ich do międzynarodowych norm. Oferujemy promocyjne ceny, rabaty i upusty! Z naszym doświadczeniem, asortymentem, rzetelnością i terminowością otrzymasz kompleksową usługę.

FACHOWO, RZETELNIE ORAZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA!

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018