Inżynier - 2 osoby

Thumb ihar
Termin ważności:
2017-02-22 - 2017-03-24
Województwo / region:
Mazowieckie
Firma:
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy, Krajowe Centrum Roślinnych Zasobów Genowych

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut Badawczy,

zatrudni:

                                            Na stanowisko:                  Inżynier - 2 osoby

      Instytucja: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – Państwowy Instytut                                Badawczy, Krajowe Centrum Roślinnych Zasobów Genowych

                Miejsce Pracy:                    Radzików k/ Błonia, woj. mazowieckie

                         Data ogłoszenia:                 22.02.2017 r.

                         Termin składania ofert:      31.03.2017 r.

                         Link do strony:                  www.ihar.edu.pl w zakładce praca, e-mail do                                                                          zgłoszenia ofert: j.h.czembor@ihar.edu.pl

                         Kontakt:                               prof. dr hab. Jerzy H. Czembor,
                                                                        tel. 22 733 46 47

Wymagania stawiane Kandydatowi:

  1. Wykształcenie wyższe na kierunku biologia, rolnictwo lub pokrewne,
  2. Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  3. Silna motywacja do pracy badawczej z ukierunkowaniem na zagadnienia dotyczące zachowania, oceny i wykorzystania zasobów genowych roślin;
  4. Umiejętność analizowania, formatowania i przygotowywania danych tabelarycznych,
  5. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i programów komputerowych (pakiety biurowe, edycja zdjęć, bazy danych),
  6. Umiejętności organizacyjne, praca w kilku zespołach badawczych i kilku projektach
  7. Umiejętność rozwiązywania problemów badawczych;

Zakres obowiązków:

  1. Praca w laboratorium badawczym,
  2. Udział w pracach badawczych w szklarni i na polu,
  3. Praca w terenie z wykorzystaniem sprzętu badawczego,
  4. Analizy danych,

Wymagane dokumenty:

  1. CV i list motywacyjny;
  2. Odpis dyplomu;
  3. Podanie o zatrudnienie na w/w stanowisko (skierowane do Dyrektora Instytutu Hodowli i Aklimatyzacji Roślin – PIB).

Warunki zatrudnienia:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, poprzedzone 3-miesięcznym okresem próbnym.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Drugim etapem rekrutacji będzie rozmowa w siedzibie IHAR-PIB, Radzików, 05-870 Błonie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 31 marca 2017 r. drogą elektroniczną CV oraz list motywacyjny na adres: j.h.czembor@ihar.edu.pl z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 późniejszymi zmianami)”

Dane do kontaktu
news

<Marzec 2017>

pnwtśrczptsbnd
28
BEZPIECZNY I NOWOCZESNY BLOK OPERACYJNY
2017-02-28 do 2017-02-28
4
NGS w badaniach regulacji genów
2017-03-04 do 2017-03-05
5
6
7
8
9
11
12
13
15
16
18
19
20
23
Kosmetyki naturalne