Asystent w Dziale Obsługi Sprzedaży

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2018-01-02 - 2018-02-02
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku,

firma Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

poszukuje wykwalifikowanych oraz kompetentnych osób na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Poznań

OPIS STANOWISKA:

•             realizacja zamówień składanych drogą mailową, telefoniczną, faxem

•             realizacja harmonogramów dostaw

•             udzielanie informacji telefonicznej/mailowej dotyczące realizacji zamówień i statusu dostaw

•             realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

•             wykształcenie z wyższe, kierunkowe (mikrobiologia, biologia, biotechnologia lub pokrewne)

•             mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi sprzedaży

•             umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej

•             dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

•             dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

OFERUJEMY:

•             umowa o pracę w pełnym wymiarze czasowym

•             wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

•             szkolenia

•             pracę w młodym i dynamicznym zespole

•             wsparcie doświadczonej części zespołu

Ofertę zawierającą list motywacyjny, CV ze zdjęciem oraz klauzulą zgodną z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać drogą mailową na adres: j.borucka@argenta.com.pl z dopiskiem: Asystent w Dziale Obsługi Sprzedaży-Mikrobiologia.

Dane do kontaktu
news

<Luty 2018>

pnwtśrczptsbnd
29
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19