Asystent ds. Sprzedaży miejsce pracy: Łódź

Fit company profile logotyp witko rgb
Termin ważności:
2018-03-01 - 2018-05-31
Województwo / region:
łódzkie

Zakres zadań:
  • telefoniczny kontakt z klientem,
  • bezpośrednie wsparcie pracowników działu sprzedaży w zakresie przygotowywanie ofert handlowych i realizacji zamówień
  • czynności o charakterze organizacyjnym wyznaczane na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych działu sprzedaży

Kandydatów, którzy są gotowi podjąć wyzwania stanowiska, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@witko.com.pl
(w tytule wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska)

Prosimy o dodanie klauzuli „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oczekujemy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne
  • dobra orientacja w nowoczesnym sprzęcie, odczynnikach laboratoryjnych oraz materiałach zużywalnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy i zarządzania czasem

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • szkolenia merytoryczne
  • wynagrodzenie powiązane z osiągnięciami
  • od 28 lat zatrudniamy tylko na umowę o pracę

Opis firmy

WITKO – Przedstawiciel światowych producentów aparatury naukowej, odczynników i sprzętu laboratoryjnego.

Grupa WITKO to firma rodzinna. Od blisko 30 lat zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów. Oferujemy najnowszą aparaturę, sprzęt, technologię, serwis i doradztwo.

Nasze wieloletnie doświadczenie potwierdzają liczne nagrody i współpraca ze światowymi liderami na rynku produkcji odczynników, sprzętu oraz mebli laboratoryjnych.

Misją naszej firmy jest przyczynienie się do rozwoju polskich placówek badawczych oraz pomoc w dostosowaniu ich do międzynarodowych norm. Oferujemy promocyjne ceny, rabaty i upusty! Z naszym doświadczeniem, asortymentem, rzetelnością i terminowością otrzymasz kompleksową usługę.

FACHOWO, RZETELNIE ORAZ ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA!

Dane do kontaktu
news

<Maj 2018>

pnwtśrczptsbnd
30
1
2
3
4
5
6
7
9
10
12
13
14
16
18
19
20
22
23
BioForum 2018