Asystent ds. Obsługi Sprzedaży w Dziale Odczynników Chemicznych i Wyposażenia Laboratorium

Fit company profile argenta pod u ne png
Termin ważności:
2017-08-31 - 2017-09-30
Województwo / region:
Wielkopolskie, Poznań

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku, firma

Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.,
poszukuje wykwalifikowanych oraz kompetentnych osób na stanowisko:

MIEJSCE PRACY: Poznań

OPIS STANOWISKA:

realizacja zamówień składanych drogą mailową, telefoniczną, faxem

realizacja harmonogramów dostaw

udzielanie informacji telefonicznej/mailowej dotyczące realizacji zamówień i statusu dostaw

realizacja celów sprzedażowych

WYMAGANIA:

wykształcenie wyższe, kierunkowe chemiczne lub pokrewne tj. mikrobiologia, biologia, biotechnologia

mile widziane doświadczenie w pracy w dziale obsługi sprzedaży

umiejętność pracy samodzielnej, jak i zespołowej

dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office

OFERUJEMY:

umowa o pracę w pełnym wymiarze czasowym

wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

szkolenia

pracę w młodym i dynamicznym zespole

wsparcie doświadczonej części zespołu

Ofertę zawierającą list motywacyjny, CV ze zdjęciem oraz klauzulą zgodną z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych prosimy przesyłać drogą mailową na adres: m.kaszuba@argenta.com.pl z dopiskiem: Asystent w Dziale Obsługi Sprzedaży - Dział Chemii.

Dane do kontaktu
news

<Wrzesień 2017>

pnwtśrczptsbnd
28
Real Time PCR
2017-08-28 do 2017-08-29
29
30
2
3
8
9
10
15
17
18
19
MIKROBIOT 2017
2017-09-19 do 2017-09-21
20
23
24
25
26