ASYSTENT/ ASYSTENTKA BIURA

Fit company profile clinmark logo ma%c5%82e
Termin ważności:
2018-02-07 - 2018-03-08
Województwo / region:
Mazowieckie
Firma:

CLINMARK jest wiodącą polską firmą typu Contract Research Organization, specjalizującą się w badaniach klinicznych oraz doradztwie w obszarze rozwoju produktu i kontroli jakości projektów badawczych. Oferuje usługi firmom farmaceutycznym i biotechnologicznym, wytwórcom wyrobów medycznych, producentom suplementów diety oraz firmom start-up. Firma działa na rynku od 2001 roku.  www.clinmark.pl

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,
  • kompleksowa obsługa recepcji
  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą
  • opieka nad gośćmi i klientami
  • obsługa sal konferencyjnych i spotkań biznesowych
  • współpraca z firmami kurierskimi,
  • współpraca z dostawcami
  • rozliczanie kosztów obsługi pocztowej / kurierskiej
  • drobne prace biurowe (skanowanie, kopiowanie, niszczenie dokumentów)
  • pomoc w zadaniach administracyjnych w innych działach firmy
  • przekazywanie podstawowych informacji na temat firmy

 Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • absolwent studiów wyższych,
  • doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość obsługi komputera, oprogramowanie (MS Office),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność komunikowania się i współpracy z klientami,
  • dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami i współpracownikami,
  • motywacja do pracy,
  • wykazywanie inicjatywy, punktualność samodzielność, odpowiedzialność, dokładność,
  • elastyczne podejście do nowych zadań i chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • umiejętność wprowadzenia dobrej atmosfery pomiędzy współpracownikami i klientami.

Oferujemy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w młodym zespole,
  • możliwość awansu,
  • pakiet medyczny,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych podnoszących kwalifikacje pracowników,
  • umowę o pracę na okres próbny (3 miesiące) z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie do dnia 8 marca 2018 r. CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim i angielskim

na adres e-mail: rekrutacja@clinmark.pl