Kwartalnik Portalu Biotechnologia.pl Nr 03/2014

Kwartalnik Portalu Biotechnologia.pl Nr 03/2014

Z radością oddajemy w Państwa ręce trzeci numer Kwartalnika portalu Biotechnologia.pl. Poprzednie wydania poświęcone były biotechnologii i kosmetologii. Teraz przyszedł czas na farmację. W temacie numeru odnajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące leków biologicznych. Są one nieodłącznym elementem nowoczesnego rynku farmaceutycznego. Z tym zagadnieniem wiąże się temat leków biopodobnych, z którym Czytelnicy będą mogli się zapoznać w dziale Biofarmacja.

Mamy również nadzieję, że z przyjemnością przeczytają Państwo wywiady z Jerzym Starakiem, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Polpharma SA oraz Jerzym Toczyskim, Prezesem Zarządu i Dyrektorem Generalnym GlaxoSmithKline. Są to ikony sektora farmaceutycznego, które dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie zabraknie także tematów z innych dziedzin. W dziale Biotechnologia postanowiliśmy przedstawić zagadnienia związane z wywołującymi wiele kontrowersji organizmami modyfikowanymi genetycznie oraz budzącym wielkie nadzieje drukiem 3D.

 

Nr3

Współpracujemy z: grey_thumb_OVERLACK_Logo grey_thumb_logo-canberra-packard-central-europe-gesellschaft-mbh grey_thumb_mtz grey_thumb_BDlogo_2c grey_thumb_chemco grey_thumb_246878_220015428026896_4210934_n__1_ grey_thumb_JARS-Sp grey_thumb_htl_logo_RGB