Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Nowość na polskim rynku sprzętu do zwalczania cellulitu – urządzenie SWISS CELLVIBE®
Nowość na polskim rynku sprzętu do zwalczania cellulitu – urządzenie SWISS CELLVIBE®
Ponad 98% kobiet cierpi z powodu nieatrakcyjnej, pomarszczonej skóry, a wiele z nich wciąż poszukuje nieinwazyjnych, ale skutecznych metod walki z cellulitem. W odpowiedzi na ich potrzeby, firma E.M.S. Electro Medical Systems S.A (EMS) opracowała pierwsze na świecie urządzenie wykorzystujące fale audialne. Stworzone przez lekarzy specjalistów i przeznaczone dla kosmetologów, urządzenie SWISS CELLVIBE® oferuje nieinwazyjne rozwiązanie w walce z cellulitem, które jest już dostępne w Polsce.

 

SWISS CELLVIBE® stanowi produkt końcowy całej dekady innowacji technologicznych oraz prowadzonych przez firmę EMS badań klinicznych w dziedzinie terapii drganiami akustycznymi. We wczesnych latach 90., firma EMS opracowała pierwsze na świecie urządzenie wykorzystujące tę technikę - SWISS LITHOCLAST® - służące do operacyjnego rozbijania kamieni nerkowych. Dziesięć lat później, firma EMS opatentowała urządzenie SWISS DOLORCLAST®, czyli nieinwazyjne rozwiązanie do ambulatoryjnego leczenia bólu mięśniowo-szkieletowego. Aktualne firma EMS koncentruje się na rozwijaniu swojej opatentowanej technologii i podjęła starania, aby udostępnić ją specjalistom usług kosmetycznych do wykorzystania w terapii zwalczania cellulitu.

Zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, urządzenie SWISS CELLVIBE® pozytywnie wpływa na wymianę lipidów i stymulację krążenia krwi i limfy. Aktywuje także odnowę kolagenu i wzmacnia tkankę łączną, w widoczny sposób poprawia również elastyczność i jędrność skóry. Urządzenie SWISS CELLVIBE® zapewnia znaczące i widoczne rezultaty już po ośmiu 30-minutowych sesjach. Dodatkowo, dzięki badaniom nad pozycją ciała osoby przeprowadzającej zabieg, urządzenie to jest wygodne także dla kosmetyczki. 

Opracowane przez lekarza specjalistę i przeznaczone dla kosmetologów urządzenie SWISS CELLVIBE® oferuje nieinwazyjne rozwiązanie nie wymagające stosowania leków, znieczulenia lub zmiany trybu życia po zabiegu. Procedury terapeutyczne pracy z urządzeniem dodatkowo poprawiają skuteczność zabiegów, a dzięki przyjaznemu interfejsowi oraz ultraszybkiemu i inteligentnemu systemowi konswerwacji, urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze. Urządzenie wyróżnia się wyrazistym, różowym kolorem, a nowoczesna i atrakcyjna konstrukcja kryje w sobie wysoce wydajny mechanizm pozwalający na szybkie i skuteczne leczenie cellulitu. Dzięki łatwemu montażowi, obsłudze i serwisowaniu SWISS CELLVIBE® gwarantuje najszybszy zwrot z inwestycji dla salonów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej.

SWISS CELLVIBE® jest dystrybuowany na wyłączność przez COHERENT POLSKA.

KOMENTARZE
news

<Kwiecień 2018>

pnwtśrczptsbnd
26
THE FUTURE OF HEALTHCARE
2018-03-26 do 2018-03-26
28
29
IT w Służbie Zdrowia GigaCon
2018-03-29 do 2018-03-29
30
31
1
2
3
4
5
6
PROFILOWANIE EKSPRESJI miRNA
2018-04-06 do 2018-04-07
7
8
14
15
18
21
22
24
25
Akademickie Targi Pracy
2018-04-25 do 2018-04-25
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Newsletter