Nanotechnologia w kosmetyce

Data rozpoczęcia 2017-01-12 Nanotechnologia w kosmetyce
Data zakończenia 2017-01-12
Organizator Bio - Tech Media Sp z o.o.
Miejsce Łódź
Email rekrutacji anna.milowska@biotechnologia.pl
Zarejestruj się na to szkolenie na naszym portalu! Wypełnij formularz!
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar
Treść

  

Wyświetl obrazy aby zobaczyć treść mailingu
NANOTECHNOLOGIA W KOSMETYCE
24.11.2016 | Łódź
Grupa docelowa
Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób początkujących w tematyce nanotechnologii, chcących poznać podstawowe informacje w dziedzinie zastosowania nanomateriałów w kosmetykach oraz chcących wyrobić sobie zdanie na ten temat.
Tematyka szkolenia
1.  Wprowadzenie do nanotechnologii. | Pojęcia, definicje, właściwości nanomateriałów oraz krótki przegląd metod ich otrzymywania.
2. Nanomateriały w kosmetykach. | Rodzaje i charakterystyka nanomateriałów wykorzystywanych w kosmetyce z podaniem przykładów dostępnych na rynku kosmetyków zawierających nanomateriały. Funkcje nanomateriałów w formulacjach kosmetycznych. Przenikanie przezskórne oraz systemy nośnikowe.
3. Omówienie zagrożeń związanych z wykorzystaniem nanomateriałów w kosmetyce. | Przegląd wyników badań in vivo i in vitro. Oficjalne stanowiska różnych środowisk naukowych i organizacji. Otwarta dyskusja na podstawie przedstawionych informacji.
4. Nanotechnologia i prawo. | Przegląd regulacji prawnych dotyczących wykorzystania nanomateriałów w formulacjach kosmetycznych w Polsce i na świecie.
Koszt szkolenia: 750 zł netto/osoba
Formularz Zgłoszeniowy
UWAGA! + 5% rabatu przy zgłoszeniu więcej niż 1 osoby z firmy.
Prelegentka
Kaja Spilarewicz-Stanek | Z wykształcenia chemik i kosmetolog. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie zajmuje się pracą badawczą nad wytwarzaniem i charakterystyką nanomateriałów. Autorka publikacji w renomowanych czasopismach z listy filadelfijskiej.
Organizator: BIO-TECH Media | Biotechnologia.pl
e-mail:anna.milowska@gmail.com GSM:782 468 130
Współpracujemy z: grey_thumb_sysmexnew_Standard_Logo__2A_ grey_thumb_Abo_logo grey_thumb_gal_1_256501 grey_thumb_neolek grey_thumb_APN_COSM_LOGO grey_thumb_bez_tytu_u1 grey_thumb_labmind grey_thumb_TH_logo_3568x561