Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

V DISTRIBUTION & LOGISTICS FOR PHARMA
Data rozpoczęcia:
2017-04-12
Data zakończenia:
2017-04-13
Organizator:
Blue Business Media
Miejsce
Warszawa

Od czterech lat firma Blue Business Media daje profesjonalistom odpowiedzialnym za dystrybucję i łańcuch dostaw w firmach farmaceutycznych i sieciach aptek unikalną okazję do dyskusji, wymiany inspiracji i najlepszych praktyk. Aktualne wyzwania związane ze składowaniem, transportem i dystrybucją leków; poszukiwanie nowych rozwiązań i obszarów optymalizacji; inwestycje w innowacyjne podejścia i technologie; sprawdzone strategie; zarządzanie zespołem i projektowanie zintegrowanego łańcucha wartości w organizacji – to tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas V DISTRIBUTION & LOGISTICS FOR PHARMA. To unikalne na rynku polskim spotkanie praktyków skupionego na wypracowywaniu efektywnego i optymalnego (szczególnie pod względem operacyjnym i kosztowym) łańcucha dostaw, gwarantującego pełny dostęp pacjentów do leków danej firmy i będącego źródłem przewagi konkurencyjnej.

Aktualnie, zmiany spowodowane restrykcyjnymi normami bezpieczeństwa i stale zmieniającym się ładzie prawnym sprawiły, że będzie to jeden z najbardziej gorących tematów omawianych podczas piątej edycji konferencji. Ponadto, uczestnicy będą dyskutować o efektywnym łańcuchu dostaw, transformacji organizacji, czy współpracy w supply chain. Organizatorzy przygotowali ponadto kilka inspiracji spoza branży tj. zimny łańcuch w sektorze FMCG i transplantologia.

V Forum Distribution & Logistics for Pharma to niedostępna powszechnie wiedza, dyskusje praktyków o rozwiązaniach dla aktualnych wyzwań i zapowiadanych zmian prawnych, interaktywna formuła sprzyjająca dyskusjom, nawiązywaniu relacji, poszukiwaniu nowych rozwiązań i modeli współpracy oraz unikalna okazja do zapoznania się z praktyką wiodących firm farmaceutycznych i dystrybucyjnych.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13 kwietnia 2017r. w Warszawie.

Więcej szczegółów: www.pharma-conferences.com/d-l

Newsletter