POLFARM

Data rozpoczęcia 2017-01-24 POLFARM
Data zakończenia 2017-01-24
Organizator Europejskie Centrum Biznesu
Miejsce Warszawa
Link do strony http://polfarm.biz/
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar
Treść

.

Europejskie Centrum Biznesu ma zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XXIX edycji Ogólnopolskiego Kongresu Farmaceutycznego POLFARM,która odbędzie się 24 stycznia 2017 r., w Warszawie w Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79). Temat przewodni spotkania brzmi:

 

Rok 2017 w branży farmaceutycznej – nowe wyzwania, szanse i zagrożenia”

 

Tradycyjnie Kongres organizowany jest na początku roku, aby wraz z zaproszonymi  prelegentami poruszyć szczególnie istotne aspekty prawne, regulacyjne i podatkowe, odnoszące się do podmiotów rynku farmaceutycznego. Mamy nadzieję, iż zaproszeni eksperci i praktycy skoncentrują się między innymi na ostatnich zmianach w prawie dotyczącym sektora farmaceutycznego, funkcjonowaniu branży farmaceutycznej w obecnych warunkach (demograficznych, gospodarczych i regulacyjnych), odniosą się do dyrektywy fałszywkowej związanej z poprawą bezpieczeństwa produktów leczniczych, oraz problemów związanych z zapewnieniem jakości produktów leczniczych i firm farmaceutycznych. Mamy nadzieję, że kształt merytoryczny konferencji pozwoli omówić zaproszonym Prelegentom najważniejsze bieżące wyzwania na 2017 rok dla firm farmaceutycznych oraz przeanalizować inne czynniki, które decydują o sukcesie i rozwoju najlepszych firm w tej branży. W ramach Kongresu przewidziana jest debata z udziałem przedstawicieli instytucji państwowych i branżowych pt.: „Rok 2017 w branży farmaceutycznej – nowe wyzwania, szanse i zagrożenia” .

Współpracujemy z: grey_thumb_labmind grey_thumb_015433001 grey_thumb_logo_lab-jot grey_thumb_Bez_tytu_u grey_thumb_LOGO-Mono-Blue12-zmniejszone grey_thumb_obr_logo_z_gpw grey_thumb_novel_logo grey_thumb_logo_UJ_cittru