Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Jak zwiększać samodzielność pacjentów po udarach, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz z chorobami centralnego układu nerwowego
Data rozpoczęcia:
2017-04-22
Data zakończenia:
2017-04-22
Organizator:
Ośrodek Samodzielni
Miejsce
Warszawa

Ośrodek Samodzielni serdecznie zaprasza na bezpłatne warsztaty pt: „Jak zwiększać samodzielność pacjentów po udarach, uszkodzeniach nerwów obwodowych oraz z chorobami centralnego układu nerwowego”.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 22 kwietnia 2017 r. w godz. 9.00-17.00 w ośrodku Terapia neurologiczna Samodzielni w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18. Udział w warsztatach jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji na stronie www.samodzielni.com.pl/warsztaty lub telefonicznej pod nr 22 658 14 64. Liczba miejsc jest ograniczona, o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Terapia neurologiczna Samodzielni pomaga i uczy chorych i ich bliskich w zrozumieniu czym jest choroba neurologiczna i zdobyciu praktycznej wiedzy i umiejętności, jak postępować, aby zwiększać samodzielność chorego.

W ramach warsztatów odbędą się wykłady i prezentacje na temat wymagań, jakie stawia choroba neurologiczna, komunikacji z pacjentem, diety wspierającej regenerację układu nerwowego, metod przywracania sprawności chodu i chwytu oraz nauki czynności dnia codziennego. Pacjenci i ich bliscy będą też mogli wziąć udział w instruktażach prawidłowego sadzania i przesadzania pacjenta oraz ubierania i rozbierania, a także indywidualnie porozmawiać z terapeutami i innymi specjalistami.

Newsletter