Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia, Nasze szkolenia

Nowe horyzonty w leczeniu niepłodności. WARSZTAT
Data rozpoczęcia:
2017-03-31
Data zakończenia:
2017-03-31
Organizator:
Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE Sp. z o.o.
Miejsce
ul. Tuwima 15, Łódź
NOWE HORYZONTY W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI
31 Marca, Piątek, 18:00 - 20:30 | Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE | ul. Tuwima 15, Łódź
BEZPŁATNE WARSZTATY
Cel warsztatów
Warsztaty pt. „Nowe horyzonty w leczeniu niepłodności” mają na celu zaznajomienie się z rozwijającymi się metodami przyczynowego leczenia niepłodności. Bardzo ważnym jest, aby docierać z informacją, że można dobrze leczyć, dobrze diagnozować, że NaProTechnologia jest skuteczną metodą diagnozowania i usuwania przyczyn niepłodności par. Służymy także parom, które chcą powrócić do dobrego poziomu zdrowia prokreacyjnego albo świadomie planować powiększenie rodziny. Zagadnienia, które zostaną poruszone w trakcie trwania warsztatów, odniosą się w głównej mierze do rozpoznawania płodności, monitorowania zdrowia prokreacyjnego i ginekologicznego oraz leczenia zaburzeń płodności.
Dla kogo?
Skierowane są one zarówno do osób, które obecnie starają się o dziecko, do par - które miały dotychczas niepowodzenia w tym zakresie wynikające z różnych przyczyn,  jak i do tych, którzy w horyzoncie czasowym planują powiększenie swojej rodziny. W Centrum Medycznym CODE (Łódź, Tuwima 15) – kompleksowo prowadzimy Przyczynowe Leczenie Niepłodności i jest to jedyne tego typu miejsce w ŁODZI w zakresie metody jaką jest NaProTechnologia. Na co dzień pomagamy małżeństwom / parom , które chcą w naturalny sposób począć dziecko bądź świadomie i w odpowiednim czasie zaplanować powiększenie rodziny.
Warsztaty: NOWE HORYZONTY W LECZENIU NIEPŁODNOŚCI | Dzień: Piątek: 31 marca, 18:00 - 20:30 | Miejsce:  Centrum Medycyny Spersonalizowanej CODE, ul. Tuwima 15, Łódź
ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE WARSZTATY
AGENDA WARSZTATÓW
18:00 – 18:30   Model Creighton czyli kobieta świadoma swego ciała | 18:30 – 19:00   Fizjologia płodności. Model Creighton – narzędzie dobrej diagnostyki | 19:00 – 19:30   Dieta wspierająca płodność  | 19:30 – 20:00   Kompleksowa diagnostyka i przyczynowe leczenie niepłodności – szansa na odzyskanie zdrowia prokreacyjnego | 20:00 – 20:30   Pytania i Odpowiedzi, Forum dyskusyjne, Indywidualne rozmowy z prelegentami
Prelegenci
Dr n. med. Joanna Smyczyńska - Specjalista endokrynologii oraz endokrynologii i diabetologii dziecięcej. Dr J. Smyczyńska odbyła szkolenie z NaProTechnologii (przyczynowego leczenia niepłodności) zorganizowane w Instytucie Studiów nad Rodziną w Warszawie - Łomiankach przez twórcę tej metody, Prof. T. Hilgersa (Instytut Pawła VI, Omaha, USA) i zajmuje się konsultacją hormonalnych przyczyn niepłodności.
Zuzanna Troczyńska – Absolwentka biologii na Uniwersytecie Łódzkim, z kilkuletnim doświadczeniem nauczania w gimnazjum i liceum. Obecnie Instruktor  The Creighton Model FertilityCare™ System - podstawowego narzędzia diagnostycznego Naprotechnologii. Od kilku lat towarzyszy parom pragnącym poznać swoją płodność lub poszukującym przyczyn niepłodności.
Mgr Justyna Walerowska - Madej - Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła Dietetykę oraz Zdrowie Publiczne, Specjalizacja Promocja Zdrowia. Uczestniczyła w wielu szkoleniach i konferencjach z dziedziny dietetyki, m.in. Ogólnopolskich Konferencjach Congresus Dietetica. Wierzy, że jesteśmy tym co jemy, dlatego każdy Pacjent jest dla niej wyzwaniem, gdyż każdy tworzy inną historię i wymaga indywidualnego podejścia.
Mgr Ewelina Przelazły - Absolwentka Chemii oraz Pedagogiki  na Uniwersytecie Łódzkim. Asystent naukowy w Instytucie Biologii Medycznej. Wieloletni nauczyciel Naturalnego Planowania Rodziny oraz Instruktor The Creighton Model FertilityCare System. Szkolenie instruktażowe ukończyła w Warszawie - Łomiankach w Instytucie Studiów nad Rodziną pod okiem twórcy metody Prof. T. Hilgersa.
CODE - Centrum Medycyny Spersonalizowanej Centrum Medyczne CODE | Tuwima 15, 90-010 Łódź | Koordynator szkolenia: Monika Markut | monika.markut@cmscode.pl, 783 540 235
Newsletter