Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” im. Krzysztofa W. Szewczyka
Data rozpoczęcia:
2017-05-26
Data zakończenia:
2017-05-28
Organizator:
Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne (WSB) „Symbioza”
Miejsce
Warszawa

Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza” im. Krzysztofa W. Szewczyka odbywa się od 2012 roku. Już pięć razy udało nam się zorganizować fantastyczne wydarzenie, na którym nie tylko pokazujemy jak szeroką i ciekawą dziedziną jest biotechnologia, ale także pozwalamy młodym naukowcom nawiązywać nowe kontakty i odkrywać inne aspekty pracy biotechnologa.

W tym roku zapraszamy na kampus
Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie,
gdzie w dniach 26 – 28 maja 2017 roku
odbędzie się już VI edycja MSB „Symbioza”.

Jednym z głównych celów MSB Symbioza było zawsze pokazywanie młodym ludziom, studentom biotechnologii i pokrewnych kierunków, że biotechnologia jest ciekawa i że warto rozwijać ją i siebie. Dlatego też Sympozjum jest kierowane w pierwszej kolejności do osób, które dopiero wkraczają w środowisko naukowe. By to ułatwić, zdecydowaliśmy, że tegoroczne wykłady będą miały bardziej ogólny charakter i będą prowadzone w języku polskim. Zdajemy sobie sprawę, że biotechnologia to bardzo szeroka dziedzina, dlatego też chcemy, aby każdy uczestnik Symbiozy był w stanie w pełni zrozumieć innych i jak najwięcej się nauczyć.

W trakcie VI edycji MSB „Symbioza” chcielibyśmy pokazać uczestnikom, jakie korzyści mogą płynąć z biotechnologii. Z tego powodu wykłady zaproszonych gości będą kłaść szczególny nacisk na to, jak stosują swoje badania w praktyce i jakie są ich dalekosiężne cele. Liczymy, że nasi prelegenci pokażą, w jak wielu aspektach biotechnologia może zmienić nasze życie, a zarazem jak niezbędną jest nauką.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w VI MSB „Symbioza”. Mamy nadzieję, że tegoroczne Sympozjum będzie dla Was pouczającym ale też pełnym radości doświadczeniem. Zachęcamy do śledzenia naszej strony i profilu na Facebooku, gdzie będą pojawiać się wszystkie nowe informacje o konferencji. W przypadku pytań polecamy zajrzeć do działu FAQ lub kontaktować się z nami za pośrednictwem maila.

Newsletter