Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
MAXIMUS – POLSKIE AGAROZY

Nowe Sady 2

94-104 Łódź

Główny telefon: +48 42 288 40 09

Główny fax: +48 42 288 40 08

Główny email: BIURO@PolskieAgarozy.pl

Strona www: http://polskieagarozy.pl/

Wyślij zapytanie ofertowe
MAXIMUS – POLSKIE AGAROZY

 

Firma MAXIMUS – Polskie Agarozy działa na polskim rynku od 2008 roku. Jesteśmy jedynym w Polsce producentem agarozy – polisacharydu powszechnie stosowanego we wszystkich laboratoriach wykorzystujących metody biologii molekularnej. Aktualnie posiadamy w ofercie aż sześć typów agaroz. Stale prowadzimy projekty badawcze nad nowymi ich odmianami. Naszą firmę zlokalizowaliśmy w przemysłowej dzielnicy Łodzi – miasta położonego w centralnej Polsce. Tutaj, w sąsiedztwie lotniska Lublinek, zorganizowaliśmy także duży magazyn. Poza produkowanymi przez nas agarozami oferujemy zestawy do izolacji kwasów nukleinowych, odczynniki przeznaczone do wykrywania endotoksyn, sprzęt jednorazowy [końcówki do pipet, probówki], odczynniki chemiczne oraz drobny sprzęt laboratoryjny [elektroforezery, pipety automatyczne, wirówki].

 

O jakości naszych produktów świadczą liczne referencje.

 

Doradca Klienta Katarzyna Boryczka
Polska Centralna
Email Katarzyna.Boryczka@PolskieAgarozy.pl
Telefon 71 735 13 55
Fax 42 288 4008
Doradca Klienta Wojciech Tobis
Polska Zachodnia
Email Wojciech.Tobis@PolskieAgarozy.pl
Telefon 61 646 8555
Fax 42 288 4008
Doradca Klienta Katarzyna Szeliga
Polska Południowa
Email Katarzyna.Szeliga@PolskieAgarozy.pl
Telefon (32) 44 16 997
Fax (42) 288 4008
Doradca Klienta Barbara Kustosz
Polska Wschodnia
Email Barbara.Kustosz@PolskieAgarozy.pl
Telefon 22 244 2455
Fax 42 288 4008
Doradca Klienta Karolina Lebiecka
Polska Północna
Email Karolina.Lebiecka@PolskieAgarozy.pl
Telefon 58 727 97 07
Fax 42 288 4008
Doradca Klienta Przemysław Koper
Polska Zachodnia
Email Przemyslaw.Koper@polskieAgarozy.pl
Telefon 61 646 8555
Fax 42 288 4008
news

<Czerwiec 2017>

pnwtśrczptsbnd
29
30
31
1
2
3
4
6
KIS Technology Open Day
2017-06-06 do 2017-06-06
7
8
10
Wprowadzenie do analizy danych RNA-Seq
2017-06-10 do 2017-06-11
11
12
13
14
Audyt Laboratorium Mikrobiologicznego
2017-06-14 do 2017-06-14
15
16
17
18
21
24
NGS w badaniach regulacji genów
2017-06-24 do 2017-06-25
25
28
29
2
Newsletter