Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Ochrona własności intelektualnej w farmacji
27.06.2006
Targom Biotechnologii i Bio-Biznesu Bio-Forum VI (www.bioforum.pl), które odbędą się w dniach 19-20 października 2006, towarzyszą liczne seminaria i konferencje adresowane m.in. do producentów leków i materiałów biomedycznych.


Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na blok seminaryjno-szkoleniowy "Prawne aspekty innowacyjności w biotechnologii, farmacji i kosmetologii". Szczegółowa tematyka zagadnień wchodzących w skład tego bloku tematycznego znajdzie się wkrótce na stronie Targów (www.bioforum.pl).

Z myślą o wystawcach i zwiedzających z sektora farmaceutycznego proponujemy m.in. wykłady na temat:
1. Ochrona własności intelektualnej w farmacji
2. Podstawowe założenia planowanej nowelizacji ustawy z dnia 6 września 2001 r. prawo farmaceutyczne

Wykładowcy mają za sobą długoletnie doświadczenie praktyczne, wynikające z świadczenia usług w ramach referowanych zagadnień podmiotom gospodarczym. Problem ochrony własności intelektualnej w farmacji zreferuje rzecznik patentowy Rafał Witek z kancelarii rzeczników patentowych WTS Rzecznicy Patentowi Witek, Czernicki, Śnieżko Spółka partnerska. Zagadnie planowanej nowelizacji ustawy z dnia 06 września 2001 r. prawo farmaceutyczne przedstawi radca prawny Tomasz Górski współpracujący z firmą Bio-Tech Consulting.

Istnieje możliwość przesyłania uwag, które wykładowcy powinni uwzględnić w czasie swojej prezentacji na w/w tematy, kierując je na adres e-mail organizatorów Targów: bioforum@bioforum.pl

Targi Bio-Forum prezentują przede wszystkim ofertę służącą podniesieniu innowacyjności m.in. u producentów leków i preparatów parafarmaceutycznych. Zaprezentowane zostaną zarówno innowacyjne projekty badawczo-wdrożeniowe z tego obszaru, jak i oferta usługowa polskich placówek naukowych, a także innowacyjne surowce farmaceutyczne, nowoczesne urządzenia produkcyjne, aparatura naukowa, sprzęt laboratoryjny.

Na targach pojawią się również znane firmy oferujące przeprowadzeni badań klinicznych (CRO) oraz świadczące usługi w zakresie rejestracji leków i produktów medycznych.

KOMENTARZE
Newsletter