Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Już tylko kilka dni do I Międzynarodowego Kongresu Patient Empowerment
Już tylko kilka dni do I Międzynarodowego Kongresu Patient Empowerment
Od I Międzynarodowego Kongresu Patient Empowerment dzieli nas już tylko kilka dni. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Ministra Zdrowia. Dwudniowy kongres to początek wielowątkowej dyskusji na temat systemu, w którym relacja lekarzy i pacjentów jest jednoznaczna z partnerską współpracą w procesach terapeutycznych i korzystna dla rozwoju medycyny.

 

 

24 i 25 kwietnia, w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie będziemy mówić m.in. o:

*skutecznej współpracy organizacji pacjenckich i firm farmaceutycznych,

*prawach pacjenta,

*rozwoju badań klinicznych,

*tworzeniu kampanii społecznych w obszarze zdrowia,

*koordynowanej opiece zdrowotnej,

*leczeniu wspomagającym,

*kształceniu lekarzy z dziedziny komunikacji z pacjentem.

Każdy dzień rozpoczniemy od wystąpień POWER SPEECH z udziałem gości specjalnych:

*24 kwietnia dr. Robert Carlson, prezes National Comprehensiv Cancer Network w dyskusji z prof. Maciejem Krzakowskim, krajowym konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej porównają praktykę lekarską w duchu idei patient empowerment w Stanach Zjednoczonych i w Polsce.

*25 kwietnia dr. David Danko, współzałożyciel Ideas&Solutions, farmakoekonomista, ekspert ochrony zdrowia, pracownik naukowy Corvinus University of Budapest opowie o tym jak budować efektywny dialog między decydentami a organizacjami pacjenckimi.

Dla pacjentów i przedstawicieli ich organizacji odbędą się warsztaty z komunikacji interpersonalnej i warsztaty medialne prowadzone przez redaktor naczelną Medexpress.pl, Iwonę Schymallę.

Mamy dobrą wiadomość! Jeszcze można zarejestrować się bezpłatnie na I MKPE! Formularz rejestracyjny dostępny na stronie. Udział w kongresie i warsztatach jest BEZPŁATNY.

Patroni I MKPE: National Comprehensive Cancer Institute, International Alliance of Patients Organization, Warszawski Uniwersytet Medyczny, Polska Unia Onkologii, SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny, Biuro Rzecznika Praw Pacjenta, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego, GCP.pl

Wydarzenie kierowane jest do pacjentów, organizacji pacjenckich, przedstawicieli placówek medycznych, lekarzy, klinicystów, decydentów, studentów kierunków medycznych, dziennikarzy medycznych, autorów kampanii społecznych, firm farmaceutycznych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.komunikacjazdrowotna i profilu na facebook'u, gdzie można zobaczyć naszą akcję #bezbolu #bezstrachu #nofear #nopain, w której wzięli udział m.in. Beata Sadowska, Michał Figurski, prof. Zbigniew Gaciong, prof. Mirosław Wysocki i in. Akcja dotyczy pozytywnej komunikacji między lekarzami a pacjentami.

Do zobaczenia na I MIĘDZYNARODOWYM KONGRESIE PATIENT EMPOWERMENT 24 i 25 kwietnia w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie!

KOMENTARZE
news

<Kwiecień 2018>

pnwtśrczptsbnd
26
THE FUTURE OF HEALTHCARE
2018-03-26 do 2018-03-26
28
29
IT w Służbie Zdrowia GigaCon
2018-03-29 do 2018-03-29
30
31
1
2
3
4
5
6
PROFILOWANIE EKSPRESJI miRNA
2018-04-06 do 2018-04-07
7
8
14
15
18
21
22
24
25
Akademickie Targi Pracy
2018-04-25 do 2018-04-25
28
29
30
1
2
3
4
5
6
Newsletter