Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
BioForum 2018 uzyskało patronat Prezydenta RP
Redakcja _, 04.10.2017 , Tagi: cebioforum
BioForum 2018 uzyskało patronat Prezydenta RP
Już po raz drugi Prezydent Andrzej Duda objął BioForum Honorowym Patronatem. Będzie to siedemnasta edycja największego wydarzenia dotyczącego branży LifeScience w Centralnej Europie. BioForum 2018 odbędzie się w dniach 23-24 maja, w Łodzi.

- Zaplanowane w ramach Forum liczne seminaria, spotkania i wystąpienia zaproszonych gości z kraju i z zagranicy stanowić będą cenną platformę wymiany doświadczeń naukowych oraz informacji na temat perspektyw rozwoju innowacyjnego biznesu w dziedzinie ochrony zdrowia. To ważne wydarzenie z pewnością przyczyni się do promocji polskich osiągnięć naukowych i zwiększy szansę na pomyślny rozwój sektora biotechnologicznego w Polsce - możemy przeczytać w liście przesłanym z Kancelarii Prezydenta.

Patronat Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej BioForum uzyskało także w roku 2016. Z kolei podczas BioForum 2017 p. Marta Gajęcka – społeczny doradca Prezydenta ds. Innowacji, podzieliła się z uczestnikami spostrzeżeniami dotyczącymi istotności biotechnologii i jej wpływu na rozwój kraju.

KOMENTARZE
Newsletter